24 WRZEŚNIA 2021 – KONCERT ROBERTA JANOWSKIEGO

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza mieszkańców na półmetek trwających Senioraliów Rzeszowskich w postaci bezpłatnego koncertu Roberta Janowskiego. Wydarzenie odbędzie się już w piątek 24 września 2021 roku o godzinie 19:00 w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Dąbrowskiego 83. Liczba miejsc jest ograniczona.

W dniu 18 września 2021 roku w auli Zespołu Szkół Mechanicznych w Rzeszowie odbyło się uroczyste otwarcie tegorocznych Senioraliów Rzeszowskich, podczas którego Prezydent Miasta Rzeszowa Konrad Fijołek wręczył Przewodniczącej Rzeszowskiej Rady Seniorów Barbarze Stafiej klucze do miasta. Otwierającą dwutygodniowe przedsięwzięcie potańcówkę poprowadziła najstarsza didżejka w Polsce – DJ Wika.

Oficjalnym półmetkiem tegorocznych Senioraliów Rzeszowskich będzie bezpłatny koncert Roberta Janowskiego, który odbędzie się w piątek 24 września 2021 roku o godzinie 19:00. Występ znanego artysty, pierwotnie planowany jako plenerowe wydarzenie na Bulwarach, został przeniesiony do Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Dąbrowskiego 83. Udział w koncercie jest bezpłatny, a liczba miejsc jest ograniczona.

Biuro Organizacyjne Senioraliów Rzeszowskich znajduje się w Rzeszowskim Domu Kultury filia Dąbrowskiego przy ul. Dąbrowskiego 17. Biuro oraz jego infolinia z numerem telefonu 17 748 15 42 czynne są od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00. Informacje uzyskać można także pisząc na adres email senioralia@rdk.rzeszow.pl, natomiast szczegółowy program Senioraliów Rzeszowskich znaleźć można na stronie internetowej senioralia.rdk.rzeszow.pl

Archiwa